Vyhledat
  • Ing. František Kokoš

Bioquant a detoxikácia

Aktualizace: úno 11


Mnohí užívatelia BIOquantu® zažili na vlastnej koži, čo sa stane, ak sa nedodrží adaptácia na BIOquant®.

Začnú ho používať príliš rýchlo, lebo si myslia, že to nefunguje. Niektorí si zase myslia, že sú zdraví a potom sú prekvapení. Sú aj takí, ktorí začali hneď s intenzitou 2x5mW denne a potom sa zľakli. Začalo im búšiť srdce alebo im stúpol tlak, alebo sa cítili zle. Pritom tvrdia, že sú zdraví, zdravo jedia, žijú a predsa nastala taká reakcia na BIOquant®. To, že taká reakcia nastala, znamená, že sa mýlia, pokiaľ ide o ich zdravotný stav. Alebo nie je celkom pravda to, čo hovoria o svojom životnom stýle. Tlak v takýchto prípadoch stúpa z príliš rýchleho rozpúšťania usadenín v cievach, potom vzniká takzvané cholesterolové drevo, dlhšie vlákna, ktoré sa rozpúšťajú. A pretože sa dostávajú aj medzi chlopne srdca, srdiečko môže trocha búšiť, keď chlopne celkom nedoliehajú a netesnia.

Prečo to nastalo?

Spustili detoxikáciu príliš rýchlo, alebo ich zdravotný stav je závažnejší ako predpokladali.

Každý, kto pocíti zmenu, má už nejaký problém, ktorý sa začína s BIOquantom® riešiť.

Čo je metabolizmus?

V každom organizme prebiehajú od počatia metabolické procesy tvorby energie s cieľom zachovania života, či v jednej z tých najmenších žijúcich častí, ako sú mitochondrie, ktorých je 1500 až 5000 v každej ľudskej bunke, alebo v systémoch buniek tvoriacich orgány až po celého človeka.


Metabolizmus je séria reakcií, do ktorej vstupujú v najjednoduchšom výklade glukóza, kyslík a vzniká energia, kysličník uhličitý a voda. Ale nie je to také jednoduché. Tento proces sprevádza veľké množstvo ďalších produktov. A nejde len o tvorbu energie, ale aj mnohých zložitých substancií pre tvorbu nových buniek, regeneráciu a reparáciu buniek. Pritom vzniká veľké množstvo odpadových produktov, ktorých sa zbavujeme pokožkou potením sa, obličkami, stolicou a vydychovaním plynov z pľúc.


Čím viac jeme, čím sme mohutnejší, tým viac odpadov vzniká. Ak jeme namiesto pitia, koncentrácie látok aj odpadov v nás stúpajú. Ak nedostatočným pitím obmedzíme odsun odpadov, kumulujú sa v organizme a problémy sa postupne prejavia. Naše krvné riečište sa stáva stokou. Bránime sa tak, že keď telo nevie odpad vylúčiť, tak ho ukladá v sebe. Nikam inam ho ukladať ani nemôže. Telo nájde vhodné miesto a tam sa odpad kumuluje. A potom ho ukladá aj inde. Rastú nám bruchá, zanášajú sa cievy, prestávajú fungovať orgány, máme bolesti, zadýchavame sa, nervové bunky plávajú v neurotoxínoch a tie ich poškodzujú a vznikajú rôzne ochorenia. Príčinou civilizačných ochorení je neschopnosť odstraňovať odpady. Ničenie mitochondrií. To spôsobuje zmeny DNA a končí to rakovinou. A naša krv sa snaží byť po celý ten čas čistá, aby ako tak plnila svoju funkciu. Aby mala správne pH, aby ešte bola schopná tiecť a prenášať kyslík a odstraňovať kyslé CO2. A práve preto sa to celé spustilo, lebo krv sa snaží byť čistá, ale my sa o to nesnažíme. Svojim životným štýlom ideme proti tomuto životnému princípu. A vďaka tomu princípu prežívame. Ak by sme sa aj my snažili o to, aby krv bola čistá, prežívanie by sa zmenilo na žitie. Naše telo sa nám odvďačí zdravím a pocitmi šťastia.

Čo sa v organizme po nasadení BIOquantu® deje?

Normalizuje sa stav krvi. Oddelia sa erytrocyty, aktivujú sa enzýmy, bunky začínajú lepšie dýchať a sú schopné prenášať viac energie a kyslíka. Energia je dostupnejšia, aktivita antioxidačného systému sa zvyšuje. Riadia to predovšetkým mitochondrie, obidve funkcie - tvorbu energie a antioxidačnú aktivitu. Normalizuje sa stav orgánov. Zlepšuje sa funkcia pľúc, obličiek, pečene, trávenia a absorbcie živín. Normalizuje sa stav systémov - imunitného systému, hormonálneho systému, cievneho systému, nervového systému.Telo sa s BIOquantom® usiluje zbaviť odpadov najprv z medzibunkového priestoru a potom aj zo samotných buniek, čo sa dá vďaka perfektnej krvi a zlepšeniam orgánov, ktoré nastali. Odpady sa začínajú rozpúšťať a telo ich chce vylúčiť prirodzenými cestami, pretože koncentácie odpadových látok v krvi postupne klesajú a vtedy dochádza ku konverzii tuhých odpadov na kvapalné. Je to dlhodobý proces zmeny koncentrácií a kolísania, kým sa telo celkom detoxikuje. Preto treba veľa piť, najlepšie čistú vodu. Ak nie je dostatočný prívod vody a pijeme málo, tak ako sme boli zvyknutí pred používaním BIOquantu®, odpady koncentrujú krv a stav sa zhoršuje. Cítime sa prechodne zle.


Zladenie rýchlosti rozpúšťania odpadov a teda zvyšovania dávky svetla BIOquant® a pravidelného pitia čistej vody sú kľúčové faktory pre detoxikáciu organizmu.


Čas je tiež dôležitý faktor. Ak sme pocítili zhoršenie stavu, cítili sme sa zle, postupujme so zvyšovaním dávky pomaly, alebo dokonca uberme dávku, ale neprerušujme liečbu. Po odstránení najčerstvejších odpadov, ktoré sa rýchlo a ľahko rozpustili, sa náš stav zlepší a bude sa s ďalším užívaním BIOquantu® naďalej zlepšovať už bez toho, aby sme sa cítili zle.

Pred používaním BIOquantu®: Aj aterosklerotické pláty v našich cievach, aj tromby a mnohé kryštály v našej krvi pochádzajú z nášho metabolizmu, imunokomplexov z chorôb, liekov, chémie, sú tam aj zhluky baktérií a kvasiniek, kryštály cholesterolu a kyseliny močovej. Sú to odpady, ktoré sa skôr nevedeli dostať von z tela. A tak nám robia problémy, zabraňujú normálnemu dýchaniu buniek, až sa krv stáva toxickou s vysokou koncentráciou kyselín, solí, LDL alebo tukov. Červené krvinky menia svoju formu a deformujú sa. Čím viac ich je zdeformovaných, tým horší je stav. Prejaví sa to na nejakom orgáne, najprv na tom, ktorý je naším najslabším článkom v danej situácii. Patologické formy červených krviniek signalizujú existujúci problém. A keď je neskoro, tak už je to problém v niektorom orgáne a to už začína byť vážne.Užívatelia BIOquantu® už majú krv čistú, kryštály sa rozpustili, kvasinky zmizli, sérum je priezračné a čisté, trombocyty sú rozptýlené, nevystupuje už žiaden fibrín. U lekára zistíte, že LDL cholesterol podstatne klesol, že tryglyceridy a total cholesterol sú už v norme alebo sa k nej blížia. Krvný tlak Vám poklesol, kyselina močová taktiež klesá, glukóza klesá a telo začína fungovať normálne.

Ako s BIOquantom® postupovať?

Prečítajte si návod k BIOquantu®. Dodržiavajte postup. Starším ľuďom s mnohými problémami doporučujeme pomalý nábeh dávkovania BIOquantu® a pitie veľkého množstva vody. Pokiaľ ide o vodu, platí, že rôzni experti, rôzne doporučenia. Ale pravda bude kdesi tu: Na 15 až 30kg hmotnosti treba 1 l čistej vody denne. Treba zohľadňovať počasie, naše aktivity, či sa potíme alebo nie a množstvo a zloženie skonzumovanej stravy. Veľa kyslých jedál a alkoholu potrebuje oveľa viac vody ako zeleninová zásaditá strava. Voda je na to, aby sme mohli fungovať a odstraňovať odpady. Nie je dobré, keď sa naša krv stáva stokou odpadov, keď puchneme, vypovedajú nám obličky, zadýchavame sa, bolia nás kĺby, upchávajú sa nám žily. S BIOquantom® to začnete meniť a dáte svojmu telu impulz pohnúť sa smerom k normálu. Každý deň jeden alebo dva impulzy, počas ktorých zaleje Vašu krv červené laserové svetlo interferujúce vo Vašich žijúcich bunkách a vyvoláva celotelové, systémové zmeny.

Preto BIOquant® a voda patria k sebe. Oboje je prirodzené a slúži nášmu zdraviu.

Len zdraví ľudia necítia účinok BIOquantu®, ale aj u nich spúšťa BIOquant® normalizačné reakcie a mechanizmy, len ich necítia.


Ak nastalo zhoršenie stavu po začatí používania BIOquantu®, uberte dávkovanie a pite viac vody. Keď sa stav zlepší, zvyšujte dávku svetla podľa návodu a Vašich pocitov. Nevysadzujte však BIOquant® úplne.


Nepoužívajte BIOquant® častejšie ako 2x denne na 5mW.

Minimálna dávka je 3mW 1x denne 30 min.

Ak ste zdraví, 2-3 aplikácie do týždňa sú vynikajúca prevencia. Odsúvate tým mnoho problémov typických pre starobu o niekoľko rokov. Aktivácia krvi má zmysel aj u mladých aj u športovcov.


Používajte BIOquant® pred epidémiami napr. chrípky, znížite podstatne riziko, že chrípku dostanete, ak ju dostanete, tak najpravdepodobnejšie len v ľahšej forme. Každá choroba znamená aj vznik veľkého množstva toxických odpadov, preto po chorobe je opäť nutná detoxikácia. Počas liečby a po liečbe antibiotikami sú vhodné aj probiotiká a prebiotiká na úpravu črevnej mikroflóry.


Link na produkty na tvorbu alkalickej vody ako džbány, vodné tyčinky, alebo poháre nájdete tu.

Čo na záver?

Základom pre efektívne fungovanie zbavovania sa odpadov je voda. BIOquant® tento proces zbavovania sa odpadov urýchľuje. Ak ich už máme veľa a usadeniny z odpadov sa vytvárajú dlhé roky, iba vodou sa problém nevyrieši. Je potrebný zásadnejší zásah. Vhodným riešením je pridať BIOquant®, aby ovplyvnil metabolizmus. U zvlášť závažných stavov trvá detoxikácia a rozpustenie aterosklerotických plátov dlhšie ako jeden rok. Len prvá vlna detoxikácie prebieha rýchlo a intenzívne. Ostatné, čo sa roky usádzalo sa nedá rozpustiť a odstrániť za týždeň. Fyzické aktivity a vhodne zvolené doplnky detoxikáciu podporujú a urýchľujú.

Záverom upozorňujem, že tento článok je originál, chránia ho autorské práva. V prípade potreby použitia časti textu nás kontaktujte.

František Kokoš, 15. 9. 2010


26 zobrazení
 

Bioquant NS, zdravotnícka pomôcka

00421 907 173 910

Yalong Trade s.r.o., Ružová 728/2, 050 01 Revúca, IČO: 36 789 348,  DIČ: 2022391239,  IČ DPH: SK2022391239, 

Zápis v registri: Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu okresný súd Banská Bystrica, oddiel: sro, vložka číslo 13190/S

Naše ďalšie stránky:    www.laserprezivot.sk   www.hyaluron.sk

  • YouTube

©2019 by bioquant.sk. Proudly created with Wix.com