Vyhledat
  • Ing. František Kokoš

Ako žiť dlhší a kvalitnejší život?

Viskozita a reológia krvi

Vedeli ste že spúšťačom zhoršenia viskozity a reológie krvi môže byť – trauma, infekcia, dehydratácia, stres, životný štýl, chemikálie, silná fyztická záťaž, vyčerpanie, genetické faktory atď?


Viete o tom, že zhoršenia viskozity a reológie krvi sa prejavujú na našom zdraví tak významne, že až ovplvňujú nilen kvalitu, ale aj dĺžku nášho života.


Napríklad muži žijú kratšie ako ženy a jedným z faktorov rozdielu v dĺžke života je vyšší hematokrit u mužov, čo spôsobuje že po celý život majú vyššiu viskozitu krvi ako ženy. Alebo napríklad ľudia žijúci vo vyšších nadmorských výškach tiež žijú kratšie, lebo na správne okysličenie tela potrebujú viac červených krviniek a preto majú vyšší hematokrit a tak majú vyššiu viskozitu krvi ako ľudia žijúci nižšie k hladine mora, kde je vzduch hustejší a telu stačí menej červených krviniek na správne okysličenie.


Z toho vyplýva, že dlhšia dĺžka života sa dosahuje na celej planéte u tých, ktorí majú nižšiu viskozitu a lepšiu reológiu krvi.


Tiež je preukázané, že ľudia s nižšou tepovou frekvenciou majú nižšie riziko akejkoľvek príhody ( infarkt, mozgová príhoda, trombóza, embólia) ako ľudia s vyššou tepovou frekvenciou.


Veď nakoniec tepová frekvencia a práca srdca alebo aj tlak krvi priamo súvisia s viskozitou a reológiou krvi.


Ak teda používate prostriedky vedúce k zlepšeniu viskozity a reológie krvi, prejaví sa to na vašom zdraví, možnej dlhovekosti, fyzickej sile, vytrvalosti a psychickej pohobe. Prístroj Bioquant je prístroj na zlepšovanie viskozity a reológie krvi v pohodlí domova bez vedľajších účinkov. Bezpečný, overený a certifikovaný. Jednoducho povedané zlepšuje cirkuláciu krvi a mikrocirkuláciu.
136 zobrazení
 

Bioquant NS

00421 907 173 910

Yalong Trade s.r.o., Ružová 728/2, 050 01 Revúca, IČO: 36 789 348,  DIČ: 2022391239,  IČ DPH: SK2022391239, 
Zápis v registri: Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu okresný súd Banská Bystrica, oddiel: sro, vložka číslo 13190/S

©2019 by bioquant.sk. Proudly created with Wix.com