Koronavírus

Popis:

Ochorenie, ktoré zhoršuje vlastností krvi, napáda pľúca, tým zhoršuje okysličenie a spôsobuje ischémiu. Ako následok ochorenia vznikajú komplikácie a ochorenia srdcovocievneho systému ako tvorba zrazenín, infarkty, ischémie. Takisto ako následok môže dochádzať k neurologickým ochoreniam, ale aj autoimunnitným reakciám.

Odporúčanie:

V prvom rade je potrebné zlepšiť vlastností krvi, čím sa zlepší priebeh okysličovana celého tela. V hustej krvi, kde sú krvinky paralyzované, červené krvinky majú problém nie len viazať kyslík, ale celkovo okysličovať celé telo. 

Bioquant NS

Bioquant NS alebo LED potvrdil zvyšovanie kyslíka u mnohých pacientov s Covid-19. Naše štúdie a skúseností preukázali výrazné zlepšenie okysličenia tkanív pri znížených hodnotách kyslíka meraného ako SpO2 a to po každom použití prístroja BIOquant laser.

Nattokináza

V prípade, že máte hypertenziu, aterosklerózu, alebo iné cievne ochorenia, odporúčame konzumáciu enzýmu Nattokináza, ktorá má antitrombotický účinok.

Nattokináza pomáha predchádzať tvorbe krvných zrazenín a zároveň napomáha ich rozpúšťaniu. Štiepi fibrín (proteín, ktorý pomáha nášmu telu tvoriť „sieťku“ zrazeniny, ktorá vzniká ako následok rany alebo traumy). Každý tromb obsahuje takúto sieťku a vzhľadom k tomu, že každý tromb je pre človeka nebezpečný, je preto veľmi dôležité predchádzať jeho vzniku. Toto môžeme dosiahnuť preventívnym užívaním malého množstva nattokinázy ako výživového doplnku, najlepšie denne.

Artemisinín (artemisín)

Artemisin je okrem iného schopný blokovať enzýmy v procese replikácie vírusu COVID, a tak brániť jeho množeniu v organizme. Jeho význam je veľmi dôležitý v prevencii, počas ochorenia COVID a veľký význam má aj po prekonaní ochorenia COVID, teda vo fáze regenerácie organizmu.

Aminokyseliny

BIOquant Amino Komplex „uvoľňuje“ cievy doplnením zásob látok, zúčastňujúcich sa na tvorbe NO a súčasne aj Acetyl L karnitínu, ktorý zlepšuje metabolizmus nervových buniek. Obsahuje Acetyl L karnitín ( zlepšenie metabolizmu nervových buniek), L citrulín, L arginín, L ornitín ako zdroje vazodilatačných molekúl NO.

Ďalšie odporúčania nájdete v tomto článku.