Nattokináza pomôže pri srdcovo-cievnych ochoreniach.

Nattokináza pomôže pri srdcovo-cievnych ochoreniach.

Kráľ doplnkov: nattokináza ako pomoc pri vysokom tlaku, ale aj krvnej zrazenine.

Drop of blood prevencia tvorby krvných zrazenín

Drop of bloodznižovanie krvného tlaku 

Drop of blood zlepšovanie prietokov krvi

Drop of blood prevencia výskytu endotoxínov

Drop of blood zlepšovanie funkcie tráviaceho traktu a peristaltiky 

Drop of blood proti-rakovinový účinok


  Pacientka po prekonaní Covid-19 (Rimavská Sobota)

  Pacientka po prekonaní Covid-19 (Rimavská Sobota)

  Príbeh zákazníčky, ktorá riešila svoju maminku po Covide. Prišli si po Bioquant z Rimavskej Soboty lebo hľadali riešenie ako jej pomôcť po kovide zregenerovať sa a zotaviť sa, lebo ochorenie ju veľmi vyčerpalo.


  Bioquant a Covid-19

  Bioquant a Covid-19

  Takmer všetci vieme, že Covid-19 niektorí zvládajú ľahšie, iní tažšie a niektorí naň aj umierajú. Je to spojené so stavom imunitného systému človeka, jeho rozvinutých alebo rozvíjajúcich sa diagnóz, ktoré ovplyvňujú jeho orgány, stav krvi a teda pripravenosť zvládnuť ochorenie akým je Covid-19. Ľudia v dobrej fyzickej a psychickej forme zvládajú Covid väčšinou hravo, niektorí ani nevedia, že ho majú. Covid zhoršuje:

  Drop of blood krvnú viskozitu a reológiu Drop of blood okysličenie krvi, orgánov a tkanív Drop of blood zvyšuje riziko zhoršenia existujúcich ochorení


  Máte koronavírus? 6 vecí, ktoré odporúčame v domácom prostredí

  Máte koronavírus? 6 vecí, ktoré odporúčame v domácom prostredí

  Je to len o veku? Aký má vplyv viskozita a reológia krvi a vplyv na priebeh ochorenia?

  Nie, zomierajú aj mladí. Ale zomiera viac starých ľudí podľa dostupných informácií. Starí ľudia už nemajú takú imunitu ako mladí, ich telá sa tak nevedia brániť, ich cirkulácia krvi je v mnohých miestach tela nedostatočná, sú tam stavy nedokrvenia alebo bolestivosti, zvýšeného trvalého lokálneho oxidačného stresu. Obvykle sa nedostatočne hydratujú, ich krv je hustá a je len umelo riedená liekmi. A podmienky v ich telách sú také, že berú lieky na kompenzáciu zmien, ktoré v ich telách už existujú.


  Ako byť zdravý a ako žiť dlhšie?

  Ako byť zdravý a ako žiť dlhšie?

  Keď sol bol mladý, chcel som vedieť, prečo mnohí ľudia s pribúdajúcim vekom začali krívať, prečo ich bolí každý pohyb, prečo dostávajú diabetes, prečo im musia amputovať končatiny, prečo ľudia dostávajú rakovinu, a množstvo iných ochorení, infarkty, trombózy, embólie, Alzheimera, Parkinsona, demenciu teda dostávajú sa do stavov, ktoré za mlada nemali. Prečo je toľko ochorení vo vyššom veku a nikto tým ľuďom nepovedal a nepovie, kde robia chybu. Kde sa to všetko nabralo?


  Zlepšenie podmienok krvi zvyšuje schopnosť likvidovať vírusy

  Zlepšenie podmienok krvi zvyšuje schopnosť likvidovať vírusy

  Upraviť viskozitu a reológiu krvi znamená zlepšiť jej tokové vlastnosti, aby ľahšie prúdila cievami a aby vedela zaisťovať výživu a detoxikáciu tkanív, aby prinášala dostatok kyslíka, dobre odoberala kysličník uhličitý atď. Taká krv, ako sme ju mali za mlada, je kľúčom, aby sme cítili tak, ako za mlada.


  Čo pomáha ničiť vírusy v našom tele?

  Čo pomáha ničiť vírusy v našom tele?

  Kombinácia dostupných výživových doplnkov s foto-bio-imuno-terapiou. Môžete používať jedno, druhé, alebo oboje a potrebujete k tomu len vhodné svetlo dostať do krvi, aby ste spustili mechanizmus PDI. My považujeme za vhodné miesto práve nosovú dutinu, ktorá je bohato prekrvená a sliznice neobsahujú melanín, ktorý je v pokožke a ktorý by na iných miestach tela pri ožiarení cez pokožku bránil prieniku svetla do tkaniva. Pripravujeme k tomu nosový aplikátor, ktorý bude navrhnutý tak, aby jednak dobre ožaroval krv, energizoval imunokompetentné bunky, aby bol bezpečný, a tak sme zvolili viditeľné spektrum svetla, ktoré človeku nikdy nevie ublížiť.

  Ďalej