Bioquant a Covid-19

Bioquant a Covid-19

Takmer všetci vieme, že Covid-19 niektorí zvládajú ľahšie, iní tažšie a niektorí naň aj umierajú. Je to spojené so stavom imunitného systému človeka, jeho rozvinutých alebo rozvíjajúcich sa diagnóz, ktoré ovplyvňujú jeho orgány, stav krvi a teda pripravenosť zvládnuť ochorenie akým je Covid-19. Ľudia v dobrej fyzickej a psychickej forme zvládajú Covid väčšinou hravo, niektorí ani nevedia, že ho majú. Covid zhoršuje:

Drop of blood krvnú viskozitu a reológiu Drop of blood okysličenie krvi, orgánov a tkanív Drop of blood zvyšuje riziko zhoršenia existujúcich ochorení


Máte koronavírus? 6 vecí, ktoré odporúčame v domácom prostredí

Máte koronavírus? 6 vecí, ktoré odporúčame v domácom prostredí

Je to len o veku? Aký má vplyv viskozita a reológia krvi a vplyv na priebeh ochorenia?

Nie, zomierajú aj mladí. Ale zomiera viac starých ľudí podľa dostupných informácií. Starí ľudia už nemajú takú imunitu ako mladí, ich telá sa tak nevedia brániť, ich cirkulácia krvi je v mnohých miestach tela nedostatočná, sú tam stavy nedokrvenia alebo bolestivosti, zvýšeného trvalého lokálneho oxidačného stresu. Obvykle sa nedostatočne hydratujú, ich krv je hustá a je len umelo riedená liekmi. A podmienky v ich telách sú také, že berú lieky na kompenzáciu zmien, ktoré v ich telách už existujú.


Ako byť zdravý a ako žiť dlhšie?

Ako byť zdravý a ako žiť dlhšie?

Keď sol bol mladý, chcel som vedieť, prečo mnohí ľudia s pribúdajúcim vekom začali krívať, prečo ich bolí každý pohyb, prečo dostávajú diabetes, prečo im musia amputovať končatiny, prečo ľudia dostávajú rakovinu, a množstvo iných ochorení, infarkty, trombózy, embólie, Alzheimera, Parkinsona, demenciu teda dostávajú sa do stavov, ktoré za mlada nemali. Prečo je toľko ochorení vo vyššom veku a nikto tým ľuďom nepovedal a nepovie, kde robia chybu. Kde sa to všetko nabralo?


Zlepšenie podmienok krvi zvyšuje schopnosť likvidovať vírusy

Zlepšenie podmienok krvi zvyšuje schopnosť likvidovať vírusy

Upraviť viskozitu a reológiu krvi znamená zlepšiť jej tokové vlastnosti, aby ľahšie prúdila cievami a aby vedela zaisťovať výživu a detoxikáciu tkanív, aby prinášala dostatok kyslíka, dobre odoberala kysličník uhličitý atď. Taká krv, ako sme ju mali za mlada, je kľúčom, aby sme cítili tak, ako za mlada.


Čo pomáha ničiť vírusy v našom tele?

Čo pomáha ničiť vírusy v našom tele?

Kombinácia dostupných výživových doplnkov s foto-bio-imuno-terapiou. Môžete používať jedno, druhé, alebo oboje a potrebujete k tomu len vhodné svetlo dostať do krvi, aby ste spustili mechanizmus PDI. My považujeme za vhodné miesto práve nosovú dutinu, ktorá je bohato prekrvená a sliznice neobsahujú melanín, ktorý je v pokožke a ktorý by na iných miestach tela pri ožiarení cez pokožku bránil prieniku svetla do tkaniva. Pripravujeme k tomu nosový aplikátor, ktorý bude navrhnutý tak, aby jednak dobre ožaroval krv, energizoval imunokompetentné bunky, aby bol bezpečný, a tak sme zvolili viditeľné spektrum svetla, ktoré človeku nikdy nevie ublížiť.


Ako zistím, či viskozita a reológia mojej krvi je v poriadku a či som zdravý?

Ako zistím, či viskozita a reológia mojej krvi je v poriadku a či som zdravý?

Ak sa zhorší viskozita a reológia, pH nedokrveného tkaniva klesá a ORP rastie ku kladným hodnotám a okrem ischémie teda neokysličenia to spôsobuje acidózu teda prekyslenie a tú doprevádza oxidačný stres. A naopak, zlepšenie viskozity a reológie, acidózu potláča a redukuje účinky oxidačného stresu. Ako zistíme, že viskozita a reológia krvi nie je v poriadku?

Drop of blood bolesti Drop of blood rozvoj akéhokoľvek ochorenia Drop of blood znížené hodnoty kyslíka Drop of blood zvýšené hodnoty krvného tlaku Drop of blood kyslé pH moču Drop of blood zvýšený hematokrit Drop of blood zvýšené CRP, zápalové proteíny a sedimentácia  


Ako rôzne sa dá zdravotnícka pomôcka BIOquant NS použiť?

Ako rôzne sa dá zdravotnícka pomôcka BIOquant NS použiť?

V účele určenia prístroja nie je uvedené ošetrenie bodovo alebo iné použitie a nie je to ani súčasť technickej dokumentácie. Ale vynaliezaví zákazníci nás informujú aj tom, ako sa im osvedčilo používať prístroj. Používajú ho napríklad na ošetrenie bolestivých miest, na akupunktúrne body, na svietenie na oblasť herpesov, jemných poranení atď. Prikladajú si aplikátor na bolestivé miesto alebo si svietia z určitej vzdialenosti. Výkon je však nízky a biolampu, ktorá je určená na lokálne svietenie na pokožku celkom nenahradí.

Drop of blood vnútronosová aplikácia na úpravu vlastností krvi Drop of blood povrchová aplikácia na poranenia a zlepšenie hojenia Drop of blood akupunktúrne aplikácie na body


Tehotenstvo a vývoj plodu z iného uhla pohľadu

Tehotenstvo a vývoj plodu z iného uhla pohľadu

Tým, že sa plod vyvíja v tele matky, pribúda hmota, o ktorú sa krv matky musí starať a preto je tam viacero vecí, ktoré by sa mali počas vývoja plodu zohľadňovať. Je to zvýšená potreba červených krviniek, zvýšená potreba kyslíka, zvýšená potreba odstraňovania metabolitov aj z tela plodu, pretože má v tele matky svoj vlastný život. A práve preto matky s dieťatkom v tele nikdy nemajú takú viskozitu a reológiu ako zdravé netehotné ženy. Ale keďže pre vývoj dieťatka je krv kľúčový faktor, tak prečo sa nikto nestará o to, aby tieto matky mali optimálnu viskozitu a reológiu krvi?


Porovnanie Bioquant NS a Bioquant  LED - prípadová štúdia a jej zhrnutie

Porovnanie Bioquant NS a Bioquant LED - prípadová štúdia a jej zhrnutie

Výskum prebiehal na rovnakom kmeni probandov pri rovnakej metodike, ako pri prvom výskumu na prístroj LED. Tento výskum na NS prístroj bol doplnený o pacientov s covid diagnouzou, pacientov s degeneratívnym ochorením mozgu a športovcov. Výhody spočívali v tom, že pôvodný kmeň probandov (20) mohol aj subjektívne posúdiť účinky LED / NS v porovnateľných typoch tréningov.

Ďalej