Bioquant produkty

Bioquant prístroje a doplnky výživy si môžete zakúpiť u nášho partnera Kingray. Budete presmerovaný na stránku KINGRAY.SK.

Pre dodanie do zahraničia nám napíšte email. 

Bioquant NS s 1 káblikom

Jediná zdravotnícka pomôcka s laserovými aplikátormi na úpravu krvi cez nosovú dutinu registrovaná v Štátnom ústave na kontrolu liečiv. Upravuje reológiu krvi, zlepšuje viskozitu, elasticitu a deformateľnosť červených krviniek. Jedine laserom sa dá prevádzať laserové ožarovanie krvi a existuje 40 ročný výskum o efektívnosti použitia červeného laserového svetla na ožarovanie krvi s dôsledkami na všetky systémy a orgány ľudského organizmu a dopadmi či už v prevencii alebo podpornej terapii na množstvo ochorení.

Pre dodanie do zahraničia nám napíšte email.

Bioquant NS s 2 káblikmi

Jediná zdravotnícka pomôcka s laserovými aplikátormi na úpravu krvi cez nosovú dutinu registrovaná v Štátnom ústave na kontrolu liečiv. Upravuje reológiu krvi, zlepšuje viskozitu, elasticitu a deformateľnosť červených krviniek. Pri použití dvoch aplikátorov súčasne môžete ušetriť 50% času na aplikácie. Ak je doba aplikácie s jedným aplikátorom bežne 30 minút, s dvoma Vám to potrvá len 15 minút a do roka sa Vám nazbiera niekoľko dní ušetreného času.

Pre dodanie do zahraničia nám napíšte email.

Bioquant LED

Tento prístroj je určený na podporu všeobecného zdravotného stavu prostredníctvom fyzikálnej aplikácie elektromagnetických vĺn z LED v nosovej dutine na moduláciu mozgových vĺn a podporu wellness úsilia. Prístroj je certifikovaný ako elektický wellness prístroj, jeho používanie  robí to isté ako Bioquant NS len s neskorším nástupom účinku každej aplikácie cca o 50%. Ale dispnuje aj NIR aplikátorom ( vyžarujúcim neviditeľné infračervené vlny na stimuláciu nervových zakončení)   s kruhovou / eliptickou  polarizáciou elektromagnetickýh vĺn, ktorá posúva ich vlastnosti smerom k laserom ale popritom zvyšuje bezpečnosť zdrojov svetla. Je to rozumný kompromis medzi efektami smerom k laserom a zvýšením bezpečnosti pri nasvietení do očí. NIR aplikátor generuje elektromagnetické vlny, ktoré veľmi dobre modulujú mozgové vlny cez stimuláciu nervových zakončení v nosovej sliznici a ožarovanej oblasti  a červené svetlo zase veľmi dobre moduluje vlastnosti krvi podobne ako to robí laserové svetlo z prístroja Bioquant NS.

Pre dodanie do zahraničia nám napíšte email.

Bioquant amino komplex

Bioquant Amino Komplex, slúži na doplnenie zásob organizmu pokiaľ ide o látky  umožňujúce normálnu produkciu NO teda oxidu dusnatého, ktorý je tým najsilnejším známym vazodilatátorom spôsobujúcim uvoľnenie ciev a umožňujúcim pokles resp. zníženie tlaku krvi. Lebo len relaxované teda uvoľnené cievy umožňujú zlepšenie cirkulácie krvi hlavne v spojení so zlepšenými vlastnosťami krvi ako je viskozita a reológia krvi, ktoré navodzuje prístroj Bioquant. Synergický efek Bioquantu  a Bioquant Amino komplexu je prostriedkom ako dosiahnuť postupnú nápravu a zlepšenie tlaku krvi,  lebo zvýšené hodnoty tlaku krvi sú krajne nežiadúce a poškodzujú celé telo. Poškodzujú cievy, cievne steny, endotel teda vnútornú výstelku ciev, môžu viesť k rozvoju trombózy a tvorbe krvných zrazenín a možno aj predčasnej smrti a spôsobujú devastačné následky skracujúcimi dĺžku života a spôsobujú rozvoj množstva ochorení. Preto vlastnosti krvi a stav Vašich ciev je to najdôležitejšie pre Váš wellbeing – teda cítiť sa komfortne, v zdraví a pohode, po čom túžime všetci.

Bioquant kolagén komplex

Bioquant Kolagén komplex bol vyvinutý na  zlepšenie stavu pohybového aparátu, aby dopĺňal potrebné látky na regeneráciu hlavne kĺbov a pohybového ústrojenstva,  ale aj cievnych stien, čo považuujeme za kľúčové okrem dosahovania a udržiavania perfektnej viskozity a rológie krvi. Kolagén a ďalšie komponenty v produkte,  ak už človek nie je prekyslený,  zlepšuje stav ciev, pokožy, vlasov, kĺbov, nechtov a prispieva tak cez dobré prekrvenie tkanív k ich perfektnému fungovaniu. Mnohí naši zákazníci ocenili synergický efekt tohto produktu so súčasným  používaním prístroja Bioquant.

 

Samozrejme že môžte používať aj iné alternatívne produkty na zlepšenie stavu ciev, kĺbov, pokožky,  ale základom je hlavne perfektný stav krvi, ktorý docielite používaním prístroja Bioquant každý deň a podľa Vašich možností,  ak sa to dá pravidelne. Každá aplikácia prístroja Bioquant  má svoj význam a zlepšuje stav krvi a krv je médium, ktoré ak vie zasyťovať potreby organizmu vedie k výkonu, vytrvalosti, dobrému mysleniu, pozitívnym emóciám a zníženiu stresu.  Len dobre prekrvené orgány vedia plniť svoje fukcie presne tak, ako je to potrebné. V stave hustej krvi nemôžte vládať, nemôžte perfektne ani myslieť lebo všetko vo Vás je prepojené cievami, v ktorých prúdi životodarná tekutina a to je Vaša krv.

 
BioQuant_1200x628.jpg
 

Bioquant NS

00421 907 173 910

Yalong Trade s.r.o., Ružová 728/2, 050 01 Revúca, IČO: 36 789 348,  DIČ: 2022391239,  IČ DPH: SK2022391239, 
Zápis v registri: Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu okresný súd Banská Bystrica, oddiel: sro, vložka číslo 13190/S

©2019 by bioquant.sk. Proudly created with Wix.com