Zoznámte sa s novinkou

Bioquant LED

bioquant led.jpg
 

Bioquant LED

Všeobecné informácie

BIOquant LED bol vyvinutý a patentovaný spoločnosťou Yalong Trade s.r.o..  BIOquant LED používa patentovaný nosový aplikátor, ktorý využíva optimálne navrhnuté LED svetlo a elektromagnetické vlny. BIOquant LED je neinvazívny a nepredstavuje žiadne riziko pre bezpečnosť používateľov a iných osôb.

 

Účel použitia

Toto zariadenie je určené na podporu celkového zdravotného stavu prostredníctvom aplikácie svetla generovaného LED a elektromagnetických vĺn v nosovej dutine na moduláciu mozgových vĺn a na podporu wellness úsilia.


 • patentovaný nosový aplikátor

 • skvelý nástroj na podporu celkového zdravia

 • vhodné pre všetky vekové kategórie

 

Mechanizmus účinku

Modulácia mozgových vĺn

Wellness účinok

Žiadne riziko. Len benefity pre zdravie.

 

Porovnanie Bioquant NS (laser) a Bioquant LED (LED, infra)

Bioquant LED

Názov zariadenia: Zariadenie BIOquant LED
Model: Bioquant LED
Zariadenie bolo vyvinuté spoločnosťou Yalong Trade s.r.o ..
Zariadenie je založené na certifikovanom zdravotníckom prístroji BIOquant NS s lekárskym certifikátom CE podľa MDD93 / 42 EEC.
Bioquant LED nie je laser, ale LED.

Bioquant NS

Názov zdravotníckej pomôcky: Bioquant NS
Model: laserový
Zariadenie je  certifikovaná zdravotnícka pomôcka  s medicínskym certifikátom CE podľa MDD93 / 42 EEC.
Bioquant NS je laser.

 

Bioquant LED a príslušenstvo

Prístroj a pripojené aplikátory

 • Zariadenie je možné spojiť s jedným červeným svetlom alebo jedným aplikátorom NIR alebo s 2 aplikátormi červeného svetla alebo 2 aplikátormi NIR alebo s 1 červeným svetlom a jedným aplikátorom NIR. Všetky svetelné zdroje sú LED.

 • Aplikátor červeného svetla
  Bol použitý nosový aplikátor s úzkopásmovým červeným svetlom 660 nm, s 86% vlnových dĺžok v rozmedzí 3 nm. Takéto svetlo sa nazýva kvázimonochromatické. Hlavným účelom použitia intranazálnej aplikácie červeného svetla je zlepšenie lokálneho krvného obehu s frekvenciou (0 Hz) a modulácie mozgových vĺn s frekvenciami (1 - 99 Hz).

 • NIR aplikátor
  Zariadenie je možné spojiť s aplikátorom NIR s hlavnou vlnovou dĺžkou 810 nm, ktorá generuje neviditeľné „svetlo“ vo forme elektromagnetických vĺn, ktoré môžu v ožiarenej oblasti stimulovať všetky zložky tkaniva vrátane nervových buniek. Takéto vlnové dĺžky elektromagnetických vĺn prechádzajú hlbšie ako červené svetlo a môžu stimulovať väčšiu oblasť. Hlavným účelom použitia 810nm je modulácia mozgových vĺn.

 
low lever laser blood irradiation device

Kľúčové slová pre interakcie elektromagnetických vĺn NIR s tkanivom sú použité pojmy: stimulácia mozgu alebo nervov, fotobiomodulácia mozgu alebo nervov, strhávanie mozgových vĺn, synchronizácia mozgu ...

Kľúčové slová pre interakciu svetlo-tkanivo: fotobiomodulácia, fotostimulácia, LLLT, ožarovanie svetlom.

 

Ako to funguje

Obidve elektromagnetické vlny NIR 810nm a červené 660nm prenikajú do tkaniva a jeho zložiek (bunky a intracelulárne štruktúry) v nosovej sliznici, bunkách sliznice, kapilárach, nervových bunkách, krvi prúdiacej v kapilárach v sliznici. Keď dôjde k interakcii elektromagnetickej vlny s určitou molekulou, elektromagnetické vlny pôsobia so svojou energiou ako fotóny. Vidíme iba elektromagnetické vlny červeného svetla lomené a osvetlené z tkaniva ako červené svetlo, ktoré reagujú s bunkami sietnice a elektromagnetické vlny pôsobia ako červené fotóny a spôsobujú následné fotochemické zmeny. Očami môžeme pozorovať iba fotóny červeného svetla. Nemôžeme pozorovať svetelné fotóny NIR, pretože 810 nm patrí k neviditeľnej vlnovej dĺžke, ale dá sa na ňu pozerať pomocou infračervenej kamery. Tiež nemôžeme pozorovať žiadne elektromagnetické vlny, pokiaľ nie sú absorbované tkanivovými chromofórmi a iba fotochemické zmeny, ktoré môžeme vidieť, cítiť alebo stimulovať.

          Každá aplikácia zariadenia má dočasný účinok. Pri opakovaných aplikáciách sa zhrnú účinky, ktoré môžu trvať dlho ide o lokálneho účinku z ktorých sa môžu pomaly vyvíjať systémové účinky.

          Možnosť opakovania aplikácií je hlavnou výhodou intranazálnych aplikácií, ktorá je daná bezpečným, jednoduchým, neinvazívnym použitím v domácom prostredí.


          Svetlo z nosového aplikátora prechádza filtrom v nosovom adaptéri, čo spôsobuje, že elektromagnetické vlny sú polarizované a tiež sa vytvára rotácia elektromagnetických vĺn v nosovom adaptéri pre takzvanú kruhovú / eliptickú polarizáciu elektromagnetických vĺn. Takéto vlny môžu reagovať s molekulami, ktoré nezávisia od polohy alebo orientácie, pretože každý prijímač alebo každá molekula prijímajúca fotografiu (známa tiež ako foto porfyrín) funguje ako malá anténa. Séria mnohých testov preukázala pozitívny vplyv aplikácií kruhovo / elipticky polarizovaného svetla na biopole používateľov.


          Používanie LED diód malo zaistiť bezpečnosť zariadenia v porovnaní s laserom, bez vedľajších účinkov alebo kontraindikácií pre aplikáciu intranazálneho LED svetla / EM vĺn.


          Konečné účinky zariadenia sú v pocite používateľov a podpore ich wellness úsilia.

Účel použitia: Toto zariadenie je určené na podporu celkového zdravotného stavu pomocou fyzického použitia svetla generovaného LED a elektromagnetických vĺn v nosovej dutine na moduláciu mozgových vĺn a na podporu zámerného úsilia o zlepšenie zdravia.

 

00421 907 173 910

Prevádzkovateľ: Yalong Trade s.r.o., Ružová 728/2, 050 01 Revúca, IČO: 36 789 348,  DIČ: 2022391239,  IČ DPH: SK2022391239

 • Facebook
 • YouTube