Účinky Bioquantu v skratke

BIOquant® je v prvom rade prístroj na prevenciu a liečbu srdcovocievnych ochorení. Ovplyvňuje krv tým, že zlepšuje jej viskozitu a reológiu, oddeľuje erytrocyty od seba, cez koherentné elektromagnetické kmity zväzkov fotónov, ktoré vysiela cez krvné komponenty, aktivuje vitamíny, enzýmy a dodáva viac energie cez absorbciu fotónov v dýchacom reťazci našich jednotiek, ktoré vyrábajú energiu - to sú mitochondrie.

Vďaka zlepšeným vlastnostiam krvi BIOquant® navodzuje lepší odvod kyslého CO2. Stúpa aktivita bielych krviniek, zlepšuje sa funkcia imunity a všetkých systémov organizmu. Rozptyľuje sa bielkovina fibrín v krvi, prebieha tzv. fibrinolýza, zlepšuje sa rozptýlenie trombocytov a ich adhézne sily klesajú, znižujú sa zrážanlivé vlastnosti krvi a pozoruje sa postupný nárast času INR, teda doby, kým nastane zrážanie krvi. Účinok je komplexný a systémový a naplno sa rozvíja, až keď v človeku prebehne detoxikácia, ktorá navodzuje prechodné zhoršenie stavu.

Bioquant spúšťa detoxikáciu organizmu

Odpady nás ničia. V každom z nás, v obdobiach, keď sme sa prejedali, viac vypili, priveľa fajčili, alebo dýchali iné toxické plyny, prekysľovali sme sa, muselo dôjsť k mnohonásobným korekčným zásahom organizmu, aby telo mohlo správne fungovať. Keď odpadov bolo priveľa, dochádzalo k ich ukladaniu v organizme.

Ak sme prekyslení a telo nevie odpad vylúčiť, ukladá ho v svojich tkanivách. pH krvi musí byť mierne zásadité. Inak telo siaha do zásob svojich alkálií, a keď ich vyčerpá, siaha na vápnik aj našich kostí. Ak sa nepoučíme a nepijeme dosť čistej vody, odpady sa obaľujú v tuku, aby nemohli škodiť, a časť z nich sa vo forme toxínov ukladá najprv v medzibunkovom priestore a neskôr aj v samotných bunkách. Rakovina a celé množstvo ďalších chorôb je prejavom odpadov a toxínov v našich telách a ich degeneratívneho účinku na naše bunky, pričom sa poškodzuje DNA a RNA, až nakoniec sa delia silne poškodené bunky a tak mutujú. Odpady a škodlivé látky v nás produkujú aj mnohé mikroorganizmy, čo v nás žijú. Odpady sa dajú odstrániť, ak svojmu telu k tomu intenzívne pomôžeme.

Detoxikácia tela

Hlavné opatrenia sú: úprava stravy, pitie dostatku tekutín, hlavne kvalitnej vody, pohyb s vyvolaním potenia sa a pohybu lymfy v lymfatickom systéme a nastolenie stavu perfektnej krvi, ktorá vedie k perfektnému fungovaniu orgánov zodpovedných za jej čistenie.

Prekyslenie organizmu

Prekyslenie organizmu je živná pôda pre mikroorganizmy. Ak nič nerobíme alebo zanedbávame čo i len jeden faktor, rokmi sa dopracujeme k výsledku, že 90% ľudí má závažné problémy. V dôsledku nesprávneho životného štýlu trpíme na starecké choroby ako demencia, Alzheimerova a Parkinsonova choroba, vznikajú srdcovocievne problémy, výrazne sa zhoršuje stav našej krvi, v našich orgánoch sa vyčerpávajú zásoby komponentov potrebných na kompenzáciu prekyslenia, až nakoniec naše telo začína byť kyslé. V kyslom prostredí sa darí parazitom, kvasinkám, plesniam, vírusom a baktériám, nefunguje normálne ani imunitný systém. Nakoniec sa naše telá stávajú živnou pôdou pre tieto látky, ktoré náš stav už zhoršujú oveľa rýchlejšie a počet diagnóz, ktoré zistia lekári, narastá. Máme osteoporózu, artritídy, ulcerózne rany, zanášanie ciev, hustú krv, zlú funkciu orgánov, infekcie v rôznych častiach tela, problémy s prostatou, na pokožke rôzne hnisavé vyrážky, lebo už nefunguje správne pečeň ani obličky ani lymfatický systém. V okolí kvasiniek, zhlukov baktérií, naše bunky degenerujú veľmi rýchlo. Vidno to pri analýze živej krvi, kde v okolí takýchto zhlukov erytrocyty strácajú svoj tvar a formu a trpia toxicitou prostredia.

Vážna diagnóza je častokrát dôsledok zlého životného štýlu. Kde sme sa to dostali? Prečo sme nezasiahli skôr? Prečo práve ja musím mať tú chorobu? A väčšina liekov len napráva následky choroby a neodstraňuje príčinu. Ani sa to nedá, lebo príčina je na začiatku - a to bol náš nezodpovedný a nesprávny životný štýl. Nevážili sme si svoje telo, nechápali ho, nevideli jeho varovné signály, iba sme sa náhlili do práce a nevšímali si, čo nám naše telo hovorí.

 V nasledujúcich článkoch sa Vám budeme snažiť prinášať rady, ako postupovať pri diagnózach, ktoré vás trápia, pretože genéza vývoja chorôb je u každého iná, iné sú naše telá, iné vplyvy a každý máme náš slabý článok kdesi inde, čo sme zdedili po predkoch. Práve to si vyžaduje u každého individálny prístup. Veľa vecí však platí pre každého rovnako.

Analýza živej a suchej krvi ako diagostická metóda

Porovnávaním výsledkov analýz živej a suchej krvi sme prišli k nasledujúcim záverom: Výsledky analýz živej a suchej krvi ukazujú nielen u nás, ale po celom svete, že mladí ľudia sú na tom so stavom krvi najlepšie a že s každým desťročím sa stav zhoršuje u všetkých plošne, aj u jednotlivcov. Každým rokom nášho veku je stav krvi horší. Najprv nám takto krv signalizuje daj si pozor, lebo krv musí byť perfektná. Keď to telo nezvláda, končí to ako rozvíjajúca sa patológia v niektorom alebo aj viacero orgánoch a následne zlý stav krvi je nevyhnutný, lebo už jej stav ovplyvňuje nesprávne fungujúci orgán. Ak do tohto zasiahnete včas a napravíte stav krvi, napraví sa aj stav v orgáne, kde vzniká problém. Ak sú následky trvalé, už len zmierňujete vývoj, ktorý ste sami spôsobili.

Bioquant zlepšuje vlastnosti krvi a zlepšuje okysličenie tela 

BIOquant® ovplyvňuje práve krv, lebo krv je zrkadlom zdravia. Jeho účinok je komplexný a systémový. Robí nielen to, čo 15 liekov dohromady - liekov, ktoré obvykle užívajú srdciari, tlakári, hypertonici, diabetici - ale aj podporuje účinok týchto liekov. Takže ide synergicky s liekmi, ale bez vedľajších účinkov. Zlepšuje pružnosť membrán erytrocytov, znižuje viskozitu krvi, zlepšuje sa priepustnosť membrán buniek a tak sa lieky dostávajú všade a ľahšie, ich účinok stúpa aj v oblastiach edémov a zápalov. Ak si nasadíte BIOquant®, spúšťa sa detoxikácia. Usadeniny a toxíny sa začínajú rozpúšťať a prechodne sa cítime horšie. Ak je toxínov priveľa, spôsobujú dokonca nárast krvného tlaku a zhoršenie stavu koagulácie krvi. Preto ľudia so závažným stavom musia s BIOquantom® postupovať pomalšie ako relatívne zdraví a mladší ľudia. Z ciev sa uvoľňujú a postupne sa rozpúšťajú aterosklerotické usadeniny, ktoré sú vlastne tiež odpad. Ak však nezačneme v tomto momente piť dostatok vody, toxíny a odpady z tela ani nedostaneme. Pitie veľkého množstva vody je veľmi potrebné. Inak sa odpad znova usadí a efekt sa dostaví až za dlhú dobu a to len keď budeme správne hydratovaní a koncentrácie škodlivín v krvi poklesnú tak, že bude možné rozpúšťať ich tuhé usadené formy v organizme a vyplavovať ich von. Budú sa rozpúšťať veľmi dlho. Len vtedy, ak sme dostatočne hydratovaní, dochádza k spracovaniu odpadov cirkulujúcich v krvi pečeňou a obličkami a k ich vylúčeniu z tela. Detoxikácia pokožkou, teda potením sa je vtedy žiadúca. Ak sa nezapotíme, tak aspoň trocha ponamáhajme naše svaly, aby sme vytlačili odpad aspoň z lymfatického systému a odviedli ho spomedzi buniek preč, aby sa dal odstrániť. Pre tieto rozdiely niekomu BIOquant® zaberá veľmi rýchlo a u niekoho to trvá dlhšie. LDL cholesterol postupne klesá a tlak krvi ako i mnoho iných symptómov sa normalizuje.

František Kokoš, 6. 1. 2011