Zlepšenie podmienok krvi zvyšuje schopnosť likvidovať vírusy

Koronavírus je ústredná téma všetkých krajín. Šíri sa rýchlo a napáda predovšetkým starších a oslabených ľudí. Som obyčajný človek, ktorý celý život študoval termodynamiku a podmienky chemických reakcií ako i elektromagnetické vlny, lasery, krv a ľudské telo a posledné roky som to aplikoval do oblasti zdravia. Denne komunikujem s ľuďmi a vysvetľujem im podmienky zdravia a podmienky choroby v organizme a ako si udržať zdravie aj vo vyššom veku. V tomto článku hovorím o podmienkach, ale aj konkrétne podávam návrh riešenia, ako s koronavírusom bojovať.

Asi je to strašné dostať infarkt a čakať či niekto príde a pomôže, alebo mať Covid 19 a umierať naň doma. Obe situácie sú podobné. Je to umieranie, ale keďže sme ľudia všetci by sme chceli mať možnosť nejako si pomôcť. Preto vznikol tento článok.

Kto som?

Volám sa František Kokoš. Nechcel som nikdy zverejňovať informácie o sebe po svete, ale zmenil som názor v dôsledku koronavírusu. Som elektrotechnický inžinier a skončil som s červeným diplomom. Miloval som fyziku aj matematiku. Už moja diplomová práca bola o svetle o obrazoch a ich iteratívnej filtrácii viac dimenzionálnymi filtrami a tam som sa naučil veľa o frekvenciách v dvojdimenzinálnej oblasti. Fourier bol génius a jeho fourierova transformácia čohokoľvek na frekvencie je základom. Pokračoval som cca 30 rokov termodynamikou, čo je o podmienkach chemických reakcií a mnohokrát som opakovane musel prečítať knihy o Termodynamike. Preto rozumiem spaľovaniu zemného plynu, ale aj spaľovaniu glukózy a tvorbe energie v ľudskom tele. Oxidačno-redukčné reakcie sú práve o tvorbe energie. Potom som 12 rokov pracoval okolo svetiel a zdravia a v tom, čo robím skĺbujem všetko, čo som sa v živote naučil. Môj cieľ je radiť ľuďom, aby sa nedostali do stavu zlyhávania svojho zdravia. Naše zdravie patrí len nám samým a my sa musíme oň postarať a ak to nevieme, tak sa raďme a hľadajme ľudí, ktorí to vedia, ale nakoniec je všetko len na nás. My musíme byť tí, ktorí niečo urobia preto, aby sme boli zdraví.

Ako si pomôcť?

Koronavírus má riešenie na dosah ruky a stačí ho len vidieť. Nie každý ho však môže vidieť. Prinášam radu normálnym bežným ľuďom radu ako nato, čo robiť. A ak ho máte diagnostikovaný a okrem všetkého urobíte aj to, čo je v tomto článku dajte to všetkým vedieť ak Vám postup tu uvedený pomôže, aby ľudia získali istotu ako to funguje. Ale moja hlava a všetky vedomosti mi vravia - to funguje. Stačí chápať všetky súvislosti. To musí fungovať.

Z termodynamiky platí - Podmienky sú všetko a to je základ nielen chemických reakcií, ale aj nášho ľudského zdravia. My sami vytvárame podmienky.

Podmienky pre život - zdravá krv

Zbaviť sa vírusu potrebuje len pár vecí. Zabiť ho aspoň čiastočne v tele, vedieť rozložiť svojim imunitným systémom a udržať perfektné podmienky chemických reakcií, lebo vtedy aj naša krv dokáže vytvoriť podmienky na posilnenie zdravia a imunita sa naučí vysporiadať sa s vírusom len jej musíme pomôcť a to je vlastne proces vakcinácie mŕtvymi bunkami vírusu. Všetci viete, že vakcinácia funguje. Ak vznikne sama v tele ako dôsledok toho, že zabijeme vírusy o to lepšie. Lebo na začiatku imunita vírus nevidí. A treba ho urobiť viditeľným. Vakcinácia funguje aj pri rakovine len sa pridávajú obvykle mŕtve nádorové antigény. Každý rok sa množtvo ľudí očkuje proti chrípke na vírus, ktorý vládol svetu predchádzajúci rok. Prečo nepoužiť inú technológiu? Prečo aktuálny kmeň vírusu nezabiť priamo v tele, keď ho dostaneme? Za jeden dva dni môžme byť v poriadku. A naša imunita to dokončí sama. Ak budeme mať podmienky v tele v poriadku.

Abstrakt článku, ktorý pojednáva o:

Analýza možností využitia Fotodynamickej Inaktivácie k likvidácii vírusu Covid-19 v krvi a následnej fotodynamickej vakcinácii až po úplné uzdravenie sa v domácich alebo nemocničných podmienkach.

Časť 1: Podmienky sú všetko. Čo vytvára podmienky?

Každú sekundu v nás beží asi 100 miliárd-miliárd chemických reakcií. Podmienky pre nich vytvára krv, to čo obsahuje na svojom vstupe, aby bunky vedeli spokojne a efektívne fungovať. Jej vlastnosti ovplyvňujú aj to ako efektívne a dobre odnáša krv metabolity do detoxikačných orgánov tela. Ak je krv ľudovo povedané „hustá“, nemá dobrú viskozitu a reológiu, tak nevie naplňať tieto funkcie. Vtedy sa krvinky spájajú, cievy sa zanášajú, acidóza je zdrojom bolestivosti v tkanive, následne nastupuje oxidačný stres a nakoniec imunita nefunguje správne. Výsledkom je, že sa zhoršuje stav najslabšieho orgánu v našom tele z hľadiska prekrvenia. Tam, kde je to najhoršie, tkanivo najviac trpí a je jedno, či je to pankreas, kĺby, cievy, prostata, časť mozgu, alebo niečo iné. Ochorenia sa musia rozvíjať, lebo krv je hustá, a tam kde je práve spomínané najhoršie prekrvenie sa rozvíja problém. Keďže toto je systémová záležitosť, samozrejme, že to postihuje cievy. Trpia hlavne kapiláry, môže sa rozvinúť zápal, stav krvi sa zhorší ešte viac a problémy sa komplikujú. Nárast zápalu spôsobuje ďalšie zhoršovanie vlastností krvi a ďalšie zhoršovanie stavu. Práve preto sú starší ľudia na vírus citlivejší, lebo viskozita a reológia krvi nie je práve optimálna, ak sa dostatočne nehydratujú a nepohybujú, ich stav ich zdravia nie je optimálny.

Časť 2: Ako napraviť podmienky?

Upraviť viskozitu a reológiu krvi znamená zlepšiť jej tokové vlastnosti, aby ľahšie prúdila cievami a aby vedela zaisťovať výživu a detoxikáciu tkanív, aby prinášala dostatok kyslíka, dobre odoberala kysličník uhličitý atď. Taká krv, ako sme ju mali za mlada, je kľúčom, aby sme cítili tak, ako za mlada.

Podmienky sú teda 3: viskozita a reológia krvi, pH a ORP krvi.

Všetko sa dá jednoducho merať, riadiť a kontrolovať doma. Postupne k tomu budeme mať všetko, čo potrebujete a prinesieme články ako to robiť. Keďže kontrola pH a ORP je základ, pridali sme do sortimentu meracie zariadenie ORP meter. Niektorí znevažujú pH, ale nevedia, že ak sú kyslí tak nevládzu a ani nemôžu vládať, že ich páli záha, že z toho vzniká rakovina, infarkty, trombóza, embólia atď. Myslia si, že telo sa samo vysporiada s akýmkoľvek návalom kyselín. Nie je to pravda. Čím sme starší, tým sú horšie následky acidózy. Ale k tomu napíšeme inokedy.

Ak zlepšíte podmienky, bolestivosť pri chôdzi ustupuje, dýchavičnosť sa vytráca, pribúda fyzická sila a vytrvalosť ako sa aj zlepšujú kognitívne schopnosti mozgu, jeho výkonnosť a jeho správna detoxikácia, čo môže oddialiť ukladanie odpadov, odsúvať nástup demencie či iných ochorení, ktoré sa spájajú s uloženými odpadmi v mozgu ako sú napríklad beta amyloid proteínov. Odpady sa kumulujú vtedy, ak ich odsun nebeží správne. Ľudia si v podstate Alzheimera do určitej miery vyrábajú sami hustou krvou. Takže správne sa hydratujte, používajte prostriedky na riedenie krvi, patrí k nim aj prístroj Bioquant, ktorý posvietením do nosovej dutiny červeným laserovým svetlom zlepšuje viskozitu a reológiu krvi bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Takže záver tejto časti je: upraviť fyzikálne a chemické parametre krvi a to je viskozita a reológia, pH a ORP krvi do normálu a riadiť ich. Tak budete zdraví a budete žiť tak dlho, ako sa len bude dať.

Je to podmienkou aj na zbavenia sa COVID 19, hoci tam telu je potrebné pomôcť aj iným spôsobom a mali by ste to urobiť.

Časť 3: Vírusové ochorenie ako Covid 19.

Keďže umiera priveľa ľudí a nie každý v závažnom stave sa dostane k umelej pľúcnej ventilácii, kým liečba zaberie, tak navrhujem formu fotodynamickej inaktivácie vírusov za použitia látok, ktoré sú schopné zvýšiť oxidačný stres v organizme hlavne v sére a usmrtiť cirkulujúce vírusy v krvi.

Tie látky, ktoré navrhujeme sú – Artemisinín, Kurkumín a Reishi vo vysokej čistote, alebo forme extraktu a používať počas dňa 2-3 aplikácie modrého sveta 465nm, ale malo by vstupovať do nosovej dutiny asi do jednej hodiny od užitia suplementu a tiež 1 aplikácia červeného svetla 650-660nm a tiež vstup do nosovej dutiny.

Prístroj Bioquant má zatiaľ len aplikátory červeného svetla takže neostáva iné, len si zohnať prístroj, ktorý generuje aj modré svetlo a svietiť si do nosa zdola cez otvory nosa. Jedným z takých prístrojov je napríklad Biolampa Stimlight s piatimi vlnovými dĺžkami a jednou z nich je polarizované modré svetlo 465nm, ktoré práve potrebujete. Pripravujeme modré nosové aplikátory pre prístroj Bioquant, k čomu nás prijmel práve koronavírus, ale keďže ešte nie sú dostupné, modré svetlo z biolampy ožarujúc odspodu nosovú dutinu postačuje a je to lepšie akoby ste nemali použiť nič. Svetlo namierte smerom dovnútra nosa, pokiaľ vám osvetluje oči, použite ochranné okuliare.

Príklad aplikácie pre pochopenie:

Ráno:

8:00 hod. užite artemisinín (2ks), kurkumín (2ks), kordyceps s reishi (2ks),

9:00 hod. použite modré svetlo biolampy - ožarujte 20 minút,

11:00 hod. použite laserové svetlo Bioquant NS bez frekvencií

Obed:

12:00 hod. užite artemisinín (2ks), kurkumín (2ks), kordyceps s reishi (2ks),

13:00 hod. použite modré svetlo biolampy - ožarujte 20 minút,

15:00 použite laserové svetlo Bioquant NS bez frekvencií

Večer:

17:00 hod. užite artemisinín (2ks), kurkumín (2ks), kordyceps s reishi (2ks),

18:00 hod. použite modré svetlo biolampy - ožarujte 20 minút,

20:00 použite laserové svetlo Bioquant NS bez frekvencií

Môžete používať doplnky výživy aj od iných výrobcov. Pokiaľ máte biolampy s modrým filtrom, preverte si vlnovú dlžku - mierna odchýlka od 465nm je akceptovateľná, lepšie akoby ste nepoužili nič. Bioquant NS pokiaľ nemáte, vynechajte. V tomto prípade je na prvom mieste modré svetlo v kombinácii s doplnkami výživy, ktoré fungujú ako fotosensitizéry, a v procese inaktivácie majú dôležitú ulohu. Bioquant NS zdravotnícka pomôcka dopĺňa skladačku, keďže je použitý na aktiváciu imunity, zlepšenie reológie a viskozity krvi.

Modré svetlo bude aktivovať všetky uvedené látky v krvi- teda v sére a práve tam sa nachádzajú cirkulujúce vírusy. Kratšie vlnové dĺžky sú nevhodné, zvlášť nie UVC vlny, lebo absorbcia krvinkami bude priveľká a do séra sa môže dostať primálo energie a také svetlo je potencionálne rakovinotvorné.

Doporučujem byť blízko 465nm na základe všetkých mojich skúseností a vedomostí a dostupnosti LED svetelných zdrojov, ktoré by sa dali potencionálne použiť ako i absorbčných charakterisík krvi, Artemisinínu, Reishi a Kurkumínu.

Máme veľmi dobrú skúsenosť s tým, že Artmisinín reaguje v tele so železom, navodí silný oxidačný stres a hynú napríklad rakovinové bunky, ktoré majú až 1000x vyšší obsah železa ako majú naše zdravé bunky. Naše bunky vedia oxidačný stres zvládnuť, ale rakovinové pri takom útoku na ich vnútorné štruktúry musia hynúť. Takže kontrolovaný oxidačný stres je kľúčom aj k inaktivácii vírusov a nielen nádorov.

Ale aj vírusy a baktérie nemajú antioxidačný systém a tak pri reakcii so železom hynú. Výhoda Artemisinínu je, že by mal reagovať v pľúcach a vnútri buniek, takže by mal reagovať aj na najzávažnejšie stavy.

Ak ho aktivujeme v sére svetlom, tiež uvoľní voľné radikály a bude zabíjať vírusy. Hovoríme o fotodynamickej inaktivácii vírusov. Je jedno o aký vírus ide, či Covid 19 či o normálny vírus chrípky. Úľavu dosiahnete veľmi rýchlo. Mŕtve telá vírusov sa po rozklade stanú zdrojom Fotodynamicky navodenej vakcinácie a imunitný systém sa naučí rozoznávať vírusy a začne ich likvidovať.

Sú prípady, že vírus sa vráti aj u vyliečených ľudí. Tento jav je normálny aj u iných infekcií vírusových či baktériálnych, ale príčina je vždy tá istá. Vzniká tento jav u tých, ktorí majú hustú krv, kde je veľa cirkulujúcich imunitných komplexov, keď v plakoch, imunitných komplexoch ostane priveľa živých mikroorganizmov a tie sa vedia aktivovať kedykoľvek, ak sa oslabí imunita. Preto treba rozpúšťať tieto plaky a komplexy už počas liečby ale aj po nej a rozpúšťať imunitné komplexy, robiť riedenie krvi a tiež hydratácia, je kľúčom k rozpusteniu zložiek v tele v ktorých sa môže vírus zamaskovať a neskôr sa z nich uvoľniť.

Takže ku COVID 19 stačí požiť 3 výživové doplnky a 2 svetlá dvoch vlnových dĺžok a dosiahnuť Fotodynamickú inaktiváciu a následnú vakcináciu. Svieťte nevyhnutne do nosovej dutiny, aby ste obišli melanín v pokožke, ktorý absorbuje silne práve modré svetlo a tak by sa množtvo energie, ktoré sa dostane do séra značne obmedzilo a prvá vlna červených krviniek by to všetko absorbovala, čo nie je žiadúce.

Vieme toho doporučiť aj oveľa viac ako zvýšiť šance, ale to, čo sme uviedli je základ.

Základ je zabíjať vírusy, rozpúšťať, mať perfektné podmienky v tele a krvi, perfektnú imunitu a tá sa naučí cez rozoznanie antigénov a vakcináciu pokračovať v diele zabíjania vírusov. V poslednej vete je nová len jedna informácia a to je rozpúšťať. K tomu potrebujete perfektnú viskozitu a reológiu krvi a to sa robí práve červeným svetlom Bioquantom. Aj použitie proteolitických enzýmov je namieste, lebo vírus obsahuje proteíny, DNA a lipidy. Článok ktorého je nasledujúci obrázok je uvedený ako zdroj v prílohe. Trends and Targets in antiviral phototherapy. Ten článok je absolútna špička, zadovážte si jeho originál, ak by ste mi náhodou neverili to, čo píšem v tomto článku.
S mojimi závermi nemusí nikto súhlasiť, ale v dobe, keď ľudia masívne umierajú niekto by mohol pripustiť fakt, že na uvedenom môže byť nejaký kus pravdy.

Záver

Nie som lekár, ale skúsený inžinier v termodynamike, elektromagnetických vlneniach a toto spojenie prináša nový prístup k ochoreniu. Neustále študujem literatúru celého sveta v spojeniach viskozita a reológia krvi. Už som pochopil, prečo tak veľa ľudí trpí civilizačnými ochoreniami, ako sa rozvíjajú a teda je mi jasné, kde ľudia robia chybu a čo by mali zmeniť. O tom niekedy inokedy. Trvalo mi posledných 12 rokov, aby som to pochopil. A k tomu som sa musel učiť celý život, aby sa mi tá skladačka poskladala v hlave. Ale vďaka všetkému chápem ľudské telo inak a ovládam množstvo vecí, ktoré v tých telách fungujú a prebiehajú a tento návrh postupu bude fungovať. Na jeho overenie nepotrebujete príliš veľa peňazí a ak Vám to zachráni život, čo však nebudeme vedieť nijako preukázať, ale ako súčasť všetkého čo urobíte, ak tento postup pripojíte tak neurobíte nič zlé, nebezpečné alebo nepriaznivé pre Vaše zdravie alebo Vaše telo, a minimálne si zvýšite svoje šance. Nebudete veriť ako rýchlo sa z toho dostanete.