Viskozita a reológia krvi 

Vedeli ste že spúšťačom zhoršenia viskozity a reológie krvi môže byť – trauma, infekcia, dehydratácia, stres, životný štýl, chemikálie, silná fyzická záťaž, vyčerpanie, genetické faktory atď.?

Viete o tom, že zhoršenia viskozity a reológie krvi sa prejavujú na našom zdraví tak významne, že až ovplyvňujú nielen kvalitu, ale aj dĺžku nášho života.

Muži žijú kratšie ako ženy

Napríklad muži žijú kratšie ako ženy a jedným z faktorov rozdielu v dĺžke života je vyšší hematokrit u mužov, čo spôsobuje že po celý život majú vyššiu viskozitu krvi ako ženy. Alebo napríklad ľudia žijúci vo vyšších nadmorských výškach tiež žijú kratšie, lebo na správne okysličenie tela potrebujú viac červených krviniek a preto majú vyšší hematokrit a tak majú vyššiu viskozitu krvi ako ľudia žijúci nižšie k hladine mora, kde je vzduch hustejší a telu stačí menej červených krviniek na správne okysličenie.

Z toho vyplýva, že dlhšia dĺžka života sa dosahuje na celej planéte u tých, ktorí majú nižšiu viskozitu a lepšiu reológiu krvi

Nižšia tepová frekvencia predĺži náš život

Tiež je preukázané, že ľudia s nižšou tepovou frekvenciou majú nižšie riziko akejkoľvek príhody ( infarkt, mozgová príhoda, trombóza, embólia) ako ľudia s vyššou tepovou frekvenciou.

Veď nakoniec tepová frekvencia a práca srdca alebo aj tlak krvi priamo súvisia s viskozitou a reológiou krvi.

Ak teda používate prostriedky vedúce k zlepšeniu viskozity a reológie krvi, prejaví sa to na vašom zdraví, možnej dlhovekosti, fyzickej sile, vytrvalosti a psychickej pohode. Prístroj Bioquant je prístroj na zlepšovanie viskozity a reológie krvi v pohodlí domova bez vedľajších účinkov. Bezpečný, overený a certifikovaný. Jednoducho povedané zlepšuje cirkuláciu krvi a mikrocirkuláciu.