Home Nurse Examining Patient

Zdravotnícka pomôcka BIOquant NS

Vhodná pre použitie v zdravotníckych zariadeniach, nemocniciach, ale predovšetkým v pohodlí domova!

BIOquant® je určený pre celú rodinu, pre zdravých aj chorých, mladých aj starých. Odporúčame ho každému pre lepší a kvalitnejší život, vhodný na domáce použitie, ako aj na použitie doma alebo v nemocniciach a liečebných centrách. BIOquant® je registrovaná zdravotnícka pomôcka podľa príslušných štandardov.

KORONAVIRUS:


Používateľom zdravotníckej pomôcky Bioquant NS odporúčame zvýšiť používanie laserového ožarovanie krvi na 2-krát denne, jednu aplikáciu ráno a druhú aplikáciu večer, 0 Hz (nepretržité svetlo) po dobu 30 minút. Odporúčame používať celou rodinou. Nezabudnite, že imunitný systém musí mať pevný základ. Používajte Bioquant NS napriek tomu, že vo vašej krajine ešte nebol potvrdený koronavírus. Ak potrebujete viac informácií, zavolajte na +421907 173 910 alebo pošlite e-mail na info@bio-quant.eu.

 
low lever laser blood irradiation device

Kto sme

Yalong Trade

Spoločnosť Yalong Trade s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2007. Venujeme sa a neustále rozširujeme svoje poznatky v oblasti fyzikálnej terapie, predovšetkým vplyv svetla na ľudské bunky. Spoločnosť v spolupráci s odborníkmi vyvinula a vyrába zdravotnícku pomôcku Bioquant - prístroj pre laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu. Sme spoluautormi jedinej slovenskej knihy o laserovom ožarovaní krvi. 

Firma Yalong Trade získala certifikát systému manažérstva kvality pre zdravotnícke pomôcky EN ISO 13485:2012 pre predmet činností "Dizajn a vývoj, realizácia a distribúcia diódových laserových systémov."

 
Reminiscing

Certifikát platný do roku 2024

Vážení zákazníci,


Spoločnosť Yalong Trade s.r.o sa venuje výskumu a výrobe laserových prístrojov BIOquant od roku 2007. Máme viacero patentov, absolvujeme kongresy, výstavy a venujeme sa problematike.


Medicínske CE spoločnosti na prístroj BIOquant NS je pre Vás zárukou :


Kvality,

Bezpečnosti

Minimálnych rizík

Liečivého účinku

Výkonnnostných parametrov

Overovania spokojnosti zákazníkov


Získať medicínske CE je náročnou a drahou záležitosťou, musí sa previesť množstvo testov, vypracovať technická dokumentácia k produktu a musí sa udržiavať systém riadenia kvality. Každý rok podliehame prísnym auditom.


Preto medicínske CE podľa smernice 93/42 EHS je zárukou, že Váš prístroj všetky požiadavky kladené na zdravotnícke pomôcky spĺňa.


Mnohí predajcovia lákajú zákazníkov na kúpu prístroja Bioquant a pritom však zákazník obdrží úplne iný produkt, ktorý nie je zdravotníckou pomockou. Jedine BIOquant NS má platný medicínsky certifikát. Dajte si pred kúpou záležať na tom, aby ste vedeli čo kupujete a či CE na daný prístroj je platné.

Ing.František Kokoš

 

Certifikáty a duševné vlastníctvo Bioquant NS

CE pre zdravotnícku pomôcku

ŠUKL certifikát

Obchodná známka

Patent na laserový aplikátor

 

Výrobca Yalong Trade s.r.o.

ISO 13485:2012

Výroba na Slovensku

Servis na Slovensku

Autor knihy o laserovom ožarovaní krvi

 

Patenty

úžitkové vzory

Nosový aplikátor na intranazálne ožarovanie krvi laserom

Od roku 2008. 

 Zariadenie na vykonávanie stimulácie mozgu laserovým kruhovo alebo elipticky polarizovaným svetlom

Od roku 2013.

 

Indikácie

Bioquant NS je indikovaný pri zhoršenej krvnej reológií a zhoršenej krvnej viskozite.

Medical form with stethoscope
Woman & Doctor
Medical form with stethoscope

Kardiovaskulárne ochorenia (Srdcovocievne)

Cerebrovaskulárne ochorenia (Mozgovocievne)

Iné ochorenia spôsobené zhoršenou krvnou reológiou

 

Bioquant som si zakúpil po srdcovej príhode. Po infarkte mi lekár oznámil, že mám príliš hustú krv a budem musieť brať mnohé lieky. Na základe toho som si prístroj zakúpil a používam pravidelne.

Jozef z Trnavy

Bioquant som si zakúpila, keď mi lekár oznámil, že mám aterosklerózu a zvýšené riziko infarktu. Okrem toho aj môj otec zomrel na infarkt. Vtedy som neváhala a do Bioquantu investovala.

Jarmila z Revúcej

Prestala som vidieť na jedno oko v dôsledku upchatej cievky v oku a na základe toho mi lekárka urobila mnohé vyšetrenia a zistili, že mám vrodenú trombofíliu (zvýšenú tvorbu trombov). To bol hlavný dôvod, prečo som si zaobstarala Bioquant, ktorý používam už 5 rokov.

Eva zo Sniny

Otec ma Alzheimera a je liečený liekmi na toto ochorenie. Lieky ho ako tak udržiavajú, ale zabúdanie sa zhoršovalo, kým sme nenasadili bioquant. Otcovi ho aplikujeme pravidelne a uvidíme ako sa to bude ďalej vyvíjať. Krv má konečne v poriadku a aj cukor mu klesol.

Monika z Bratislavy

 
 

Kontaktujte nás

Yalong Trade s.r.o., Ružová 728/2, 050 01 Revúca, IČO: 36 789 348,  DIČ: 2022391239,  IČ DPH: SK2022391239, 

Zápis v registri: Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu okresný súd Banská Bystrica, oddiel: sro, vložka číslo 13190/S

Naše ďalšie stránky:    www.laserprezivot.sk   www.hyaluron.sk

00421 907 173 910

 

Bioquant NS, zdravotnícka pomôcka

00421 907 173 910

Yalong Trade s.r.o., Ružová 728/2, 050 01 Revúca, IČO: 36 789 348,  DIČ: 2022391239,  IČ DPH: SK2022391239, 

Zápis v registri: Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu okresný súd Banská Bystrica, oddiel: sro, vložka číslo 13190/S

Naše ďalšie stránky:    www.laserprezivot.sk   www.hyaluron.sk

  • YouTube

©2019 by bioquant.sk. Proudly created with Wix.com

Untitled.jpg